Máte zlaté členstvo? Už teraz si môžete vychutnať službu Xbox Game Pass

Xbox Game Pass bol predstavený ešte v zime, odkedy ho mohli testovať užívatelia vo viacerých kruhoch Xbox Insider programu. Oficiálne bude však služba spustená 1. júna/června za cenu 10€ alebo iba 149 Kč mesačne.

Zlatí členovia však budú mať možnosť testovať službu už od dnes, pričom si môžu aktivovať 14-dňový trial. Počas neho si budú môcť stiahnuť a zahrať viac ako 100 hier, ktoré budú v službe dostupné počas jej prvého mesiaca. Treba upozorniť, že ponuka hier v tejto službe sa bude obmieňať a tak, ako každý mesiac nejaké hry pribudnú, tak môžu byť niektoré odstránené.

Xbox Game Pass

Rozhodne poteší, že Xbox Game Pass zahŕňa aj hry z predošlej generácie, ktoré sú hrateľné aj na One vďaka spätnej kompatibilite. A že to nie je len nejaká „vyrábka“, ukazuje aj ponuka titulov pri launchi. Figurujú to známe mená ako Halo 5: Guardians, PayDay 2, Mad Max či NBA 2K16.

Služba Xbox Game Pass bude dostupná pri launchi v Českej Republike a ďalších krajinách Európy, bohužiaľ nie je dostupná na Slovensku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *