Multiplayerovú PS4 exkluzivitu Lawbreakers hrá už len 10 ľudí

LawBreakers

Vskutku krutý osud stretol titul Lawbreakers vyvinutý CliffymB a jeho tímom. Multiplayerovka bola oznámená exkluzívne pre PS4 a PC, avšak o popularite titulu sa rozhodne nedá hovoriť. Tomu sa podľa všetkého nedarilo už pri vydaní, keď sa ľahko stratil medzi oveľa väčšími projektami PlayerUnknown’s BattlegroundsFortnite, ktoré sú (a budú) dostupné aj na Xbox One.

LawBreakers však, čo sa počtu aktívnych hráčov týka, dosiahol životné minimum, keď hru v uplynulých dňoch hralo len 10 ľudí. Behom nasledujúcich 24 hodín sa ale situácia veľmi nezlepšila, najviac dosiahla len 97 ľudí. Mohli by sme špekulovať, či medzi nimi neboli aj tvorcovia, oficiálneho vyjadrenia k hre sa však tak skoro nedočkáme. Titul ale zlyhal kvôli viacerým faktorom.

V prvom rade prišiel na už presýtený trh, ktorému vládli dvaja vyššie spomenutí velikáni, ako aj Overwatch a (ešte stále) Team Fortress. V druhom rade, hra sa neodlišuje prakticky ničím od svojich konkurentov a jednotlivé postavy sú v podstate navlas rovnaké. A v neposlednom rade, hra nie je free-2-play, treba si ju kúpiť a na PS4 si ešte predplatiť multiplayer, tak ako na Xboxe.

LawBreakers 10 People Online

via NeoGAF

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

 1. Rado píše:

  asi to mali pustiť aj na iné platformy a povoliť crossplay. 🙂 🙂 🙂

  • mumlajs píše:

   Radši povolit crossplay mezi PlayStation a Xbox. Lidi už pak koupí kvůli konzoli jenom exklizivní hry. Doba je jiná. Dříve jsme byli zvyklí na výběru telefonu a teď máme skoro výběr jenom Android a iOS. U konzolí bohužel je to taky, akorát měl povolit crosplay a lidí budou hrát navzájem.

 2. TimeSplitter píše:

  Tak to dopada, kdyz se vyseres na platformu a komunitu, ktera te proslavila do konce zivota, a udelas exkluzitu na platforme „nepritele“, ktery te zase nema rad, protoze jsi na nej sral predtim. A aby toho nebylo malo, tak je to titul, ktery mel mnohem silnejsi, zabehlou (a stale vcelku novou) konkurenci a skoro zadnou propagaci, reklamy, nic…

  Toto bylo odsouzeno k neuspechu uz davno. Status DOA to jen potvrdil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *