Gears of War 4 a ďalších 6 hier pribudne do Xbox Game Pass už budúci mesiac

Xbox Game Pass December 2017
Xbox Game Pass sa už budúci mesiac rozšíri o nové tituly! Po tom, čo do ponuky tento mesiac pribudol Metal Gear Solid V: Phantom Pain, na nás čaká ďalšia kvalitná strieľačka. Bude ňou Gears of War 4, spolu s podporou Xbox Play Anywhere.

Vďaka tejto funkcii si predplatitelia Game Passu budú môcť zahrať Gears of War aj na počítačoch s Windows 10 a to prakticky zadarmo. Respektíve, za zanedbateľnú čiastku, keď si vezmeme, koľko hra reálne stojí a koľko stojí predplatné. Vďaka tomuto prírastku bud zároveň v predplatnej službe dostupná kompletná sága, keďže už dlhší čas sú v nej dostupné predošlé diely, ako aj remaster prvého dielu.

Gears of War 4 Versus Screenshot

Ďalším významným prírastkom bude Darksiders: Warmastered Edition. Remastrovaná „jednotka“ dáva hráčom možnosť znovu prežiť začiatok príbehu štyroch jazdcov apokalypsy. V tomto prvom dieli sa hrá za Vojnu, ktorá je celkom na mieste – na Zemi totiž začala konečná vojna, v ktorej sa proti sebe postavili aj anjeli a démoni. Pritom len Vojna vie zvrátiť priebeh udalostí. Zároveň je to príjemný spôsob, ako si skrátiť čakanie na tretí diel, ktorý vychádza už budúci rok na Xbox.

Medzi prrastkami potom nájdeme Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, pokračovanie detektívnej série o legendárnom detektívovi z dielne štúdia BigBen Interactive. Hra vyšla minulý rok a na to, že išlo o indie titul, dostala slušné hodnotenia. Na pláne je tiež pridanie This War of Mine: The Little Ones a pribudnú tiež tituly Casey Powell Lacrosse 16Mega Man 10 a prvý Mass Effect. Vzhľadom k jeho nedostupnosti na Slovensku je však otázne, či sa tento objaví v ponuke Game Passu tiež, alebo dostaneme náhradu (alebo nič).

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Gears 4- tak to je výzva. Po zakoupení XOX mám game Pass na měsíc zdarma. Momentálně instaluji zakoupené hry a pařím Forzu 7.
    Takže Game pass si budu aktivovat někdy okolo Vánoc, tak abych během svátků mohl experimentovat.
    První Mass effect- tak to je fajn. Sice je celá trilogie na EA access, ale raději z Game Passu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *