Xbox Game Pass pre PC dostane 6 nových hier

Spolu s oznámením nových hier pre konzolový Xbox Game Pass prichádza aj oznámenie hier pre PC. Tie tiež hodlá Microsoft po novom oznamovať samostatne, aby všetci vedeli, kedy a čo má výjsť pre danú platformu. Nebudem ďalej obkecávať a môžme sa pustiť do fiesty, ktorá nás čaká tento mesiac.

Bad North: Jotunn Edition

Váš domov je pod útokom. Král, váš otec, zvraždený vikingami. Jediné čo vám ostáva je prežitie hordy vikingov, ktorý prichádzajú vo vlnách. Obránte svoj domov. Stante sa kráľom, ktorý je potrebný. Nádej je v hmle, z ktorej prichádza smrť.

Dead Cells

Alchimistický experiment, ktorý zlyhal. To ste vy, ktorému ide o to zistiť čo sa deje na tom stále meniacom sa ostrove. Dead Cells je souls-lite v minimalistickom dizajne. Objavujte svet v 2-D. Zabiť, Umrieť, Poučit sa, Znova. Teda ak sa dokážete prebojovať a perma-smrť je niečo čo tu existuje.

Enter The Gungeon

Enter The Gungeon je strielačka v Dungeon systéme, kde vám ide iba o osobný prospech a sladký sladký loot. Nasledujete bandu vyvrheľov, ktorý chcú legendárnu zbraň a pomocou nej doslova zabiť svoju minulosť. Jediné čo vám stojí medzi vašim cieľom je samotný dungeon, ktorý za každým sa mení vždy ked začnete odznovu.

Gonner Blüeberry Edition

Gonner je procedurálne generované 2D skákačka s rogue-lite podtónom, tajomstvami, niekoľkými koncami a náročnými bossmi. Hráte za veľmi nepochopeného Ikk-a, ktorého cieľom je rozveseliť svojho jediného kamaráta a tým je obrovská veľryba na suchu Sally.

Creature In The Well

Zaujímavý pohľad z vrchu dole na túto pinballovú hack and slash dungeon hru vás privedie k poslednému členovi BOT-C jendotky. Presekajte sa púštnou horou a vráťte elektrinu v starodávnom zariadení, ktoré je strašené smrtonostným stvorením. Získajte silné vybavenie a vylepšenia, pomocou, ktorých zachránite mesto Mirage pred puštnou búrkou.

Gears 5 Ultimate Edition (6.9. pre Ultimate Game Pass, 10.9. pre Xbox Game Pass for PC)

Jedno z najocenenejších herných príbehov, Gears je naspäť väčší a lepší než predtým s 5 drásajúcimi módni a najhlbšou kampaňou, ktorá kedy bola. Vojna všade v plnom prúde a Kait Diaz sa odpútava, aby zistila jej spojenie s nepriateľom a zisťuje najväčšie nebezpečie pre Seru – samu seba. Aby toho nebolo málo k epickej kampaňi (s 3 Co-op hráčmi), objavte nový Escape Multiplayer mód, dajte všetko do Versus módu proti hráčom, spojte sa s kamošmi proti Horde a vytvárajte mapy v novom Map Buildery. Ľudkovia moji… bude to peklo a tu v našej redakcii sa na to veľmi tešíme.

Shadow Warrior 2

Posledná hra, ktorá avšak neni na zahodenie. Shadow Warrior 2, nasleduje bývaleho korporátneho šogúna Lo Wang, ktorý prežíva ako žoldnier na kraji skorumpovaného sväta, tento ostrieľaný bojovník musí znovu využiť arzenál palných zbraní, oceli a mágie, aby porazil démonické légie ničiace svet.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *