Detaily o expanzii Destiny 2: Gods of Mars unikli na internet

Destiny 2 Gods of Mars
Zatiaľ čo informácie o prvej expanzii Destiny 2 unikli cez Xbox Store, detaily o expanzii číslo 2 sa objavili predčasne na PSN.

Informácie o expanzii Destiny 2: Gods of Mars odhalili, že hráči zamieria do úplne novej lokality, ktorou je Frigid Vale na Marse. Umelá inteligencia Charlemagne sa prebudila na Marse a uveznila Rasputina v starodávnej krypte. Je len na hráčoch, aby Rasputina zachránili, no nebude to také ľahké. Na pomoc síce príde Ana Bray, o ktorej sa dlho hovorilo ako o mŕtvej, ale hráči budú čeliť množstvu hrozieb na čele s Remnantmi.

Predčasne zverejnený popis expanzie spomína viacero nových príbehových misií a adventúr, co-op aktivít a kompetitívnych multiplayerových arén. Ďalej má expanzia rozšíriť hru o nové tematické zbrane, brnenie a výbavu, ktorá sa bude dať získať v questoch aj mimo nich v novej lokalite na Marse. Teda okrem nového príbehu môžu hráči očakávať podobné rozšírenie, aké priniesla aj prvá expanzia Curse of Osiris. Cena datadiskov vyzerá byť zachovaná u oboch, $20 alebo 20€. Podľa popisu má vyjsť v marci/březnu.

Destiny 2 Gods of Mars Expansion Leak

via IGN

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár