Life is Strange 2 má dátum vydania, nadväzuje na Captain Spirit

Life is Strange 2
Pokiaľ to možno vôbec nazvať konferenciou, tak Square Enix nám na E3 doslova zabilo pol hodinu života. Počas svojho videoprenosu totiž, s výnimkou jednoho DLC a jednej PS4 exkluzivity neukázalo de facto nič nové. Paradoxne však mohlo ukázať Life is Strange 2, ktoré oficiálne oznámilo teraz, krátko po E3.

Life is Strange 2 sa dočkáme ešte tento rok, presnejšie 27. septembra/září 2018. Vtedy dôjde k vydaniu prvej z piatich epizód, ktoré budú tvoriť plnohodnotné pokračovanie príbehu. To je vlastne jediná informácia, ktorú sme sa dozvedeli z krátkeho teaseru. Vydaniu hry predchádza spin-off The Awesome Adventure of Captain Spirit, ktorý vychádza ešte tento týždeň. Navyše bude dostupný úplne zadarmo a stiahnuť sa dá do konzoly už teraz.

V popise tejto bezplatnej hry nás zaujala ale iná vec, ktorá sa objavila v popise zrejme len teraz nedávno. Po novom sa tu totiž uvádza, že pôjde o demo, hoci je hra marketovaná ako plná hra. A zároveň sa dozvedáme, že rozhodnutia z The Awesome Adventure of Captain Spirit budú mať vplyv na príbeh Life is Strange 2. Môžeme teda očakávať hranie za Chrisa namiesto obľúbených Chloe a Max?

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *