PUBG má oficiálny dátum vydania, dostane novú krabicovku

Bude to pomaly 10 mesiacov, čo PUBG vstúpilo do programu Xbox Game Preview. Za ten čas sa to s hrou uberalo len správnym smerom. Dočkali sme sa novej mapy, priebežných vylepšení plynulosti a optimalizácie na oboch konzolách a ďalších zmien. Čoskoro nadíde čas na vydanie PUBG 1.0.

PlayerUnknown’s Battlegrounds vychádza na Xbox One vo svojej Full Release verzii 4. septembra/září. Hneď pri launchi bude mať hra Sanhok mapu, čo je nová, menšia 4×4 mapa v juhovýchodnej Ázii. Naďalej platí, že je určená pre 100 hráčov a boje tu budú ešte napínavejšie, než na mapách Erangel a Miramar. Spolu s mapou bude dostupný Event Pass, garantujúci prístup k misiám, levelom a množstvu permanentných odmien.

Ďalej pribudne War Mode, teda režim inšpirovaný deathmatchom na spôsob Battlefieldu. Odohráva sa v statickej zóne a po zabití sa hráči automaticky respawnujú. Tímy získavajú body za zabitie a oživovanie padlých spoluhráčov. Tím, ktorý dosiahne stanovený počet bodov ako prvý, víťazí. Tento režim je dostupný aktuálne na Gamescome 2018. Možno tiež rátať s podporou achievementov, ako aj s príchodom mikrotransakcií. Slúžiť budú našťastie len na nákup kozmetických itemov.

Súčasne s vydaním príde aj úplne nová, čierno-biela krabicovka. Na nej zároveň vidíme, že hra je Console Launch Exclusive, a teda že Microsoft nepopiera do budúcna vydanie hry aj na ďalšie platformy (PS4). Hráči, ktorí si túto verziu kúpia, dostanú exkluzívne in-game DLC s oblečením a itemami inšpirovanými Xboxom. Zahŕňa to napríklad Xbox Onesie mikinu, ktorú sme mohli vidieť už pred rokom. DLC bude dostupné dočasne zadarmo aj pre ostatných hráčov, priamo v in-game lobby.

PUBG Boxart

Microsoft ďalej oznámil vydanie svojho PUBG Limited Edition bezdrôtového ovládača, ktorý sa začne predávať 30. októbra/října za cenu 69,99$ alebo 70€. Ovládač má kockovú, tmavú kamufláž a vôbec poprvýkrát pogumované triggery. Súčasťou balenia bude aj kód na stiahnutie tematických itemov do hry.

PUBG ovladač Xbox One

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *