Playground Games priblížili Route Creator Update pre Forzu Horizon 4

Forza Horizon 4
Večerná Inside Xbox epizóda sa zamerala aj na práve vydávanú Forzu Horizon 4, ktorú už Microsoft vníma viac ako neustále sa rozvíjajúcu online službu, než ďalšiu singleplayerovku. To vo výsledku znamená aj prísun nových updatov s novými veľkými funkciami, ktoré hráči dostanú zadarmo.

Druhý veľký herný update s názvom The Route Creator prinesie do hry niekoľno noviniek, ktoré môžeme rozdeliť do štyroch kategórií. Prvou novinkou je samozrejme funkcia Route Creator, čiže editor tratí, s ktorým si hráči vôbec poprvýkrát vo Forze budú môcť tvoriť vlastné trate a zdieľať ich s ostatnými hráčmi alebo Drivatarmi. Režim bude sprístupnený hráčom už štyri týždne po vydaní klasickej verzie hry, teda 25. októbra/října.

Súčasne s týmto updatom sa rozšíri hra o novú Horizon Story kampaň British Racing Green. V nej budú hráči pre zmenu nakrúcať televíznu reláciu s 10 epizódami, počas ktorých budú hráči závodiť v desiatich najikonickejších vozoch vyrobených vo Veľkej Británii. Zažijeme tak Aston Martin, McLaren, Talbot alebo Mini. Príbeh oslávi 100 rokov britského automobilového priemyslu.

A pretože sa bude blížiť obľúbený tekvicový sviatok, nebude chýbať ani Halloween Party! V rámci nej pribudne do hry kolekcia 10 tématických oblečení a 5 klaksonov, ktorými môžete vystrašiť svoje okolie. Počas jednotlivých ročných období potom môžete očakávať 20 nových sezónnych eventov, 4 nové Trial eventy, 4 nové PR Stunt výzvy, nové #Forzathon výzvy, 3 nové autá dostupné exkluzívne cez #Forzathon Shop, ako aj kolekciu nového oblečenia a ďalších itemov zakúpiteľných cez tento event. A hráči Car Passu môžu očakávať 8 nových áut.

Forza Horizon 4 Route Creator Update Two

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár