Takto si odomknete zlaté zbrane v Gears 5

Gears 5 Ultimate Key Art

Microsoft všemožnými spôsobmi propaguje Gears 5. Po dvoch technických testoch a sprístupneniu Ultimate edície v rámci členstva Xbox Game Pass Ultimate vývojári prezentujú ďalšiu novinku týkajúcu sa hry.

Vývojári z The Coalition teraz odhalili spôsob, akým si môžete odomknúť zlaté zbrane v Gears 5 a Gears 4. V podstate je to celkom jednoduché, no máte na to len necelý mesiac. A možno ste už dokonca podmienku na získanie tzv. Gilded Weapon Skin Setu splnili.

Reč je len o jedinej podmienke. Aby ste sadu odomkli v oboch hrách, stačí, aby ste v každej z doposiaľ vydaných hier Gears of War pre Xbox odomkli aspoň jeden achievement. Znamená to, že vás čaká odomykanie achievementov v šiestich hrách, ktoré sú vďaka spätnej kompatibilite hrateľné aj na Xbox One a dokonca sú všetky v ponuke Game Passu. Jedná sa o nasledovné tituly:

 • Gears of War (Xbox 360, PC)
 • Gears of War 2 (Xbox 360)
 • Gears of War 3 (Xbox 360)
 • Gears of War: Judgment (Xbox 360)
 • Gears of War: Ultimate Edition (Xbox One, Windows 10)
 • Gears of War 4 (Xbox One, Windows 10)

Achievementy musíte splniť najneskôr do 2. septembra/září. Gears 5 potom vychádza na Xbox One a Windows 10. Hra bude dostupná v krabicovej verzii pre Xbox One, ako aj cez predplatné služby Xbox Game Pass pre konzoly, Xbox Game Pass pre PC a Game Pass Ultimate.

Samotná hra Gears 5 vychádza v štandardnej edícii 10. septembra/září, ale už o štyri dni skôr, 6. septembra/září, bude k dispozícii Gears 5 Ultimate Edition. Tá sa od štandardnej odlišuje balíčkom Ultimate Edition Character Pack, 30-denným Boostom, steelbookom a sadou nálepiek.

foto: Imgur

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

 1. TimeSplitter píše:

  Neodhalili to ted, ale uz driv, konkretne tento ajch je aktivni uz min. tyden, kdy mi sam padnul. A techto casove limitovanych ajchu je plno, prvni byl aktivni asi mesic zpet, vsechny jsou z kolekce Road to Gears 5 a za kazdy obdrzite neco do Gears 4 a nasledne i Gears 5. Nektere jsem ale bohuzel prosvihnul, protoze byly vazane na vic veci, treba e-sports Kait byla vazana na hru + sledovani primeho prenosu Gears ligy, coz jsem bohuzel zjistil prilis pozde.
  Kompletni prehled je na http://www.gearsofwar.com
  Udelat z toho vetsi clanek na vsechny stale aktivni ajchy muze byt fajn napad. 😉

Pridaj komentár