CTR halloweensky update prinesie do Crasha desivo veľa noviniek ?

Crash Team Racing je poctivo ládovaný free obsahom vo forme Grand Prix sezón už od leta a tak sa tomu stane aj počas obľúbených Dušičiek.

Pozor na duchov v krabiciach!

Keď rozbiješ špeciálne krabice, vypústiš z nich ducha, ktorého bude treba uloviť pre splnenie challangov. Hráč vidí na trati iba duchov, ktorých sám z krabíc vypustí.

3 nové postavy!

Nová sezóna znamená aj nový rebríček úloh v ktorom sa objaví známa postava podobná Frankenstainovému monštru – N. Brio z predchádzajúcich Crash Bandicootov a Nina Cortex z post-PS1 obdobia (Crash hry, ktoré už nevyrábal Naughty Dog). V Pit Stope potom nájdeš 3-tiu postavu – mimozemšťana Komodo Moe, ktorého môžeš vymeniť za získané body.

N. Brio a Nina Cortex

Nová trať, nové skiny na postavy a nové vozidlá

Najväčším lákadlom je bezpochyby nová trať Nina’s Nightmare. Ide o strašideľnú jazdu pomedzi klasické halloweenske prostredie. Strašideľný dom, zakázaný les a podobne. Novopridané vozidlá budú rôzne rakvy a iné Van Helsing-štýl typy.

Nový obsah v zdarma update Crash Team Racing Spooky Grand Prix

Okrem toho sa hra Crash Team Racing dočká aj niektorých technických zmien:

AI hráči v online multiplayeri už nebudú používať N. Tropy Clock (hodinky na spomalenie súperov) a Warp Orb (elektrická gula smerujúca k prvému hráčovi) powerupy.

Nová séria pretekov pomenovaná The Lost Cup bude obsahovať trate Oxide Station, Clockwork Wumpa, Twilight Tour a Prehistoric Playground.

Wumpa Time, alebo teda prvých 30 minút závodenia za každý deň, bude pridaný do všetkých singleplayer aj multiplayer módov aj tratí. Získavaš v ňom dvojnásobok Wumpa Coinov.

Pomenovanie jazdných štýlov bude teraz viac vysvetlujúce. Beginner je po novom Turn. Intermediate A sa mení na Balanced, Intermediate B nájdeš pod Acceleration a jazdný štýl Advanced je odteraz Speed.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *