CTR halloweensky update prinesie do Crasha desivo ve─ża noviniek ?

Crash Team Racing je poctivo l├ídovan├Ż free obsahom vo forme Grand Prix sez├│n u┼ż od leta a tak sa tomu stane aj po─Źas ob─ż├║ben├Żch Du┼íi─Źiek.

Pozor na duchov v krabiciach!

Ke─Ć rozbije┼í ┼ípeci├ílne krabice, vyp├║sti┼í z nich ducha, ktor├ęho bude treba ulovi┼ą pre splnenie challangov. Hr├í─Ź vid├ş na trati iba duchov, ktor├Żch s├ím z krab├şc vypust├ş.

3 nov├ę postavy!

Nov├í sez├│na znamen├í aj nov├Ż rebr├ş─Źek ├║loh v ktorom sa objav├ş zn├íma postava podobn├í Frankenstainov├ęmu mon┼ítru – N. Brio z predch├ídzaj├║cich Crash Bandicootov a Nina Cortex z post-PS1 obdobia (Crash hry, ktor├ę u┼ż nevyr├íbal Naughty Dog). V Pit Stope potom n├íjde┼í 3-tiu postavu – mimozem┼í┼ąana Komodo Moe, ktor├ęho m├┤┼że┼í vymeni┼ą za z├şskan├ę body.

N. Brio a Nina Cortex

Nov├í tra┼ą, nov├ę skiny na postavy a nov├ę vozidl├í

Najv├Ą─Ź┼í├şm l├íkadlom je bezpochyby nov├í tra┼ą Nina’s Nightmare. Ide o stra┼íide─żn├║ jazdu pomedzi klasick├ę halloweenske prostredie. Stra┼íide─żn├Ż dom, zak├ízan├Ż les a podobne. Novopridan├ę vozidl├í bud├║ r├┤zne rakvy a in├ę Van Helsing-┼ít├Żl typy.

Nov├Ż obsah v zdarma update Crash Team Racing Spooky Grand Prix

Okrem toho sa hra Crash Team Racing do─Źk├í aj niektor├Żch technick├Żch zmien:

AI hr├í─Źi v online multiplayeri u┼ż nebud├║ pou┼ż├şva┼ą N. Tropy Clock (hodinky na spomalenie s├║perov) a Warp Orb (elektrick├í gula smeruj├║ca k prv├ęmu hr├í─Źovi) powerupy.

Nov├í s├ęria pretekov pomenovan├í The Lost Cup bude obsahova┼ą trate Oxide Station, Clockwork Wumpa, Twilight Tour a Prehistoric Playground.

Wumpa Time, alebo teda prv├Żch 30 min├║t z├ívodenia za ka┼żd├Ż de┼ł, bude pridan├Ż do v┼íetk├Żch singleplayer aj multiplayer m├│dov aj trat├ş. Z├şskava┼í v ┼łom dvojn├ísobok Wumpa Coinov.

Pomenovanie jazdn├Żch ┼ít├Żlov bude teraz viac vysvetluj├║ce. Beginner je po novom Turn. Intermediate A sa men├ş na Balanced, Intermediate B n├íjde┼í pod Acceleration a jazdn├Ż ┼ít├Żl Advanced je odteraz Speed.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donut├şlo vydanie GTA IV exkl├║zivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnos┼ą konzolov├ęho hrania a dodnes som na┼ł nezanevrel. Ako Xboxer milujem ─Źoko─żvek, ─Źo m├í na ob├ílke R a hviezdi─Źku. Okrem mainstream hier r├íd sk├║┼íam aj men┼íie tituly. Nech je to aj ┼íialen├í japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. ─îi to sa sem u┼ż nep├ş┼íe?

M├┤┼że sa V├ím e┼íte p├í─Źi┼ą...

Pridaj komentár