Saints Row: The Third Remastered prichádza na Xbox Series X|S

saints row the third

Nie je to síce oznámenie nového dielu, ale Volition nespia na vavrínoch a prinášajú Saints Row: The Third Remastered aj na nové konzoly.

Hra bude dostupná už budúci týždeň na Xbox Series X|S, kde ponúkne na výber z dvoch grafických režimov pre menej výkonný model. Na najvýkonnejšom modeli, Series X, hra pobeží v 60fps pri dynamickom 4K rozlíšení, a táto možnosť bude dostupná aj na oboch modeloch PS5. Na menšej konzole, Xbox Series S, hra ponúkne medzi režimami Performance (60fps) a Beauty (30fps), ktorý bude kopírovať High nastavenia z PC verzie. Špeciálne na PS5 hra ponúkne fialové „Saints Purple“ nasvietenie pre DualSense ovládač. Nechýba samozrejme ani podpora SSD pre rýchlejšie loadingy.

Volition takisto potvrdili vydanie aj na Steam a GOG 22. mája/května. Konzolová verzia bude dostupná zadarmo pre všetkých majiteľov terajšej verzie od 25. mája/května. Pravdepodobne tak využije Smart Delivery na Xboxe, pokiaľ sa vydavateľ nerozhodol inak.

Na výkonnejšom modeli ponúkne 60fps snímkovanie pri dynamickom 4K rozlíšení, a táto možnosť bude dostupná aj na oboch modeloch PS5.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *