For Honor štartuje druhú sezónu s dvomi postavami a dvomi mapami

For Honor Shadow & Might

Za bežných podmienok by nová herná sezóna asi rok po tej prvej. Aspoň tak nám to ukázal Ubisoft pri Rainbow Six Siege, kde po roku vydal Year 2 Pass. V prípade For Honor ale nová sezóna začína oveľa skôr – v máji.

V multiplayerovej rezačke sa budú sezóny striedať očividne rýchlejšie, asi každé tri mesiace. Na konci každej potom bude vyhodnotenie, ako sa darilo jednotlivým frakciám a hráči víťaznej dostanú nejaké tie darčeky. Prekvapivo, darčekové itemy majú motív každej z troch frakcií, hoci sa dá hrať vždy len za jednu z nich. Je preto možné, že to je len ďalší z bugov vo For Honor, ale ktovie. Možno Ubisoft nechcel vyrábať bonusy nadarmo.

Sezóna 2, pomenovaná Shadow & Might odštartuje 16. mája/května a s ňou prídu do hry aj dvaja hrdinovia – Shinobi a Centurion. Postavy budú dostupné zadarmo pre držiteľov Season Passu, od 23. mája/května budú sprístupnené aj ďalším hráčom. Podobne ako pri Rainbow Six, aj tu si treba na postavy zarobiť, prípadne sa treba znížiť k mikrotransakciám. Hra dostane aj dvojicu nových máp – Forge a Temple Garden, ako aj novú úroveň vzácnosti itemu „Epic“. Bude tiež prerobený systém štatistík výbavy a zvýši sa maximálne skóre za výbavu.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *