Assassin’s Creed Origins dostáva nový 3GB patch

Assassin's Creed Origins
Ubisoft už na začiatku roka avizoval, že tento mesiac obdrží Assassin’s Creed Origins nový 3GB patch, ako aj prvú príbehovú expanziu.

Aktualizácia vychádza už teraz a jednou z jej kľúčových noviniek je zavedenie podpory pre expanziu The Hidden Ones, v ktorej hráči zamieria do úplne novej lokality – na Sinajský polostrov – aby bojovali proti rimanom. Kvôli tomu pribudol do svetovej mapy takzvaný Atlas, ktorý ukazuje aj nové regióny Sinai a Valley of Kings, kde sa bude odohrávať pre zmenu druhá expanzia.

Sprievodnou novinkou je nový quest Incoming Threat. Do hry tiež pribudla možnosť predávať oblečenie u tkáčov a Heka Chesty teraz obsahujú položky z pôvodne prémiových balíčkov NightmareFirst CivilizationGladiatorWackyAlmighty Packs. Zaujímavou novinkou je možnosť zmeniť viditeľnosť položiek inventára vo Výbave.

Assassin's Creed Origins Almighty Pack

Aktualizácia ďalej prináša to, čo sme od nej mohli očakávať – opravy. A aj v aktualizácii 1.2.0 je ich poriadne veľa. Patria sem dodatočné opravy questov a upravený strih v rôznych cutscénach, pribudla možnosť znížiť obtiažnosť závodov v Hipodrome a opravené boli chyby spojené s hipodromom a tabuľkami.

Upravené tiež bolo chovanie skrotených zvierat, intenzita červenej farby v HDR a balancovaná bola úroveň hlasitosti hudby v určitých oblastiach hry. Špecificky na Xbox One X bola potom opravená chyba so zobrazovaním užívateľa v tabuľke v arénach po zmene profilu v hlavnom menu hry. Kompletný zoznam opravených chýb je potom dostupný v angličtine na fóre Ubisoftu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *