Sea of Thieves pripláva na Steam

Sea of Thieves

Sú to už dva roky, čo piráti poprvýkrát rozvírili vody v Sea of Thieves na Xbox One a Windows 10. Aktuálna hra štúdia Rare oslávila svoje prvé narodeniny obrovským Anniversary updatom, ktorý priniesol niektoré dlho sľubované veci. A na druhé narodeniny hra dostane verziu pre Steam.

Xbox Game Studios oznámili, že pirátske MMO z dielne štúdia Rare onedlho vyjde na Steam. Nielen to, ale táto verzia už má známe hardvérové požiadavky a vieme už aj to, že ponúkne cross-play s Xbox One a Windows Store verziami hry. Oproti hrám ako State of Decay 2 alebo Gears 5 to však bude iné: Steam verzia vyžaduje prihlásenie k Xbox Live účtu.

Sea of Thieves: 2024 Edition
Sea of Thieves: 2024 Edition
Developer: Rare Ltd
Price: 39,99 €

Rare sľubuje, že hra bude totožná s ostatnými verziami, a teda ponúkne všetkých päť veľkých, doposiaľ vydaných expanzií, ako aj tonu menších updatov, ktoré vychádzali, vychádzajú a budú vychádzať aj v nasledujúcich rokoch. Reč je skrátka o živej, zdravej Game-as-a-Service hre.

Cena a dátum vydania zatiaľ oznámené neboli, ale titul si viete už teraz pridať do svojho Zoznamu prianí. Tiež boli potvrdené hardvérové požiadavky, ktoré sú totožné s verziou z Windows Store. Tu je pohľad na minimálne parametre:

  • Operačný systém: Windows 10
  • Procesor: Intel Q9450 (2.6GHz) / AMD Phenom II X6 (3.3GHz)
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon 7750
  • Operačná pamäť: 4GB RAM
  • DirectX: 11
  • Pevný disk: 50GB voľného miesta

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *