Predák The Prodigy zomrel pred dvomi rokmi, takto si ho Ubisoft poctil v Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla The Prodigy

Dnešný deň nepatrí v hudobnom svete medzi tie najšťastnejšie. Iba pred dvomi rokmi totiž náš svet opustil Keith Flint, frontman legendárnej britskej kapely The Prodigy. Kapely, ktorá zmenila elektrickú hudbu.

The Prodigy sa zapísalo do repertoárov mnohými ikonickými skladbami. Firestarter, Smack Ma Bitch Up, Out of Space, Voodoo People, Omen, Invaders Must Die… Toto a mnohé ďalšie sú skladby, v ktorých sa ukrýva nevídané množstvo energie vyvolanej kombináciou elektroniky a punku. Od samého počiatku bol členom kapely Keith Flint, potetovaný punkáč s dvomi „kohútmi“ na bokoch. Žiaľ, 4. marca/března 2019 navždy opustil tento svet, čo zasiahlo mnoho fanúšikov. Viacerí zjavne pracovali aj v Ubisofte, keďže ten sa rozhodol poctiť si Flintovu pamiatku vo vedľajšom queste The Prodigy odohrávajúci sa v Essexe, odkiaľ pochádza aj samotná kapela. Ako sa štúdio pohralo s touto ideou, môžete vidieť vo videu nižšie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár