LittleBigPlanet 3 a Gravity Rush 2 si už zahráte aj na PC

Sony rozšírilo ponuku svojej streamovacej služby PlayStation Now, dostupnej už teraz pre PS4 a PC, a umožňuje streamovať ďalšie exkluzivity aj bez toho, aby ste museli vlastniť konzolu. A ak aj konzolu máte, potom si môžete hry v rámci predplatného stiahnuť.

September/září pridáva do ponuky služby 10 nových hier, medzi ktorými nájdeme aj jednu mega-populárnu a jednu menej populárnu. LittleBigPlanet 3 je zatiaľ posledným pokračovaním obľúbenej plošinovky s roztomilou postavičkou Sackboya. Po vzore predošlých hier tiež hra ponúka nástroj na tvorbu levelov, ktoré môžete následne zdieľať so svojimi priateľmi a celou komunitou. Hra vyšla na PlayStation 4 koncom roka 2014.

Ďalšou exkluzivitou v ponuke je Gravity Rush 2. Táto séria pôvodne debutovala na PS Vita, avšak kvôli nízkej popularite handheldu sa hra čoskoro dostala aj na PS4 v podobe remastru. Šlo pritom o inovatívny titul, ktorý sa pohrával s ovládaním gravitácie a to s pomocou gyroskopu vovnútri Vity. Neskôr sa na to využili pohybové senzory vovnútri ovládača. Žiaľ, napriek vysokým hodnoteniam sa Sony rozhodlo vypnúť multiplayer iba rok a pol po vydaní.

Ďalšie hry, ktoré sa v ponuke streamovacej služby objavili, sú už multiplatformové a dokonca na väčšinu z nich si môžete prečítať naše recenzie. K dispozícii je soulsovka nemeckého štúdia Deck13, The Surge, skvelá open-worldová príbehovka Vampyr od tvorcov Life is Strange, Farming Simulator 19 a napokon, ak máte chuť zašpiniť sa od hliny, k dispozícii je aj Spintires: MudRunner.

Desiatku prídavkov uzatvárajú hry De Blob, Red Faction Guerilla Re-MARS-Tered, RIDE 3 a Titan Quest.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Serbian píše:

    Treba sa poopraviť, hry sa dajú stiahnuť len do Ps4, na pc sa daju len streamovat 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *